Single

Pohovka single je jednoduchá Lounge sedačka. Která poslouží jako lenošta, pohovka pro přátele a rychlá přistýlka.

POPIS

Pohovka Single je velmi pohodlná na sezení a hodí se téměř do každého prostoru. Jednoduchým sklopením područek z ní snadno vytvoříte přistýlkové lůžko.

Polohovatelné područky

Područky si můžete polohovat tak, aby Vás co nejpohodlněji podepřeli. Při sklopení područek vytvoříte velmi praktickou přistýlku.

Snímatelné potahy

Všechny potahové látky jsou snímatelné. Což zaručuje snadnou údržbu, čištění a případnou inovaci vzhledu pohovky.

Kvalitní čalounické látky

Ve většině případů používáme polyester či látky s různými podíly přírodních materiálů. Zvolené materiály se vyznačují dobrou odolností proti oděru a stálo-barevností. Používané potahové látky si zachovají barvy a tvar po dlouhou dobu s ohledem na běžné užívání.

Možnost nesmáčivých, omyvatelných či nehořlavých úprav.

Kvalitní matrace

Na matrace je použita vysoko-objemová PUR pěna s gramáží 30 kg/m3,výška 10cm , nebo studená pěna při výšce 12 cm s gramáží 40 kg/m3.

Matrace je uložena v ochranném obalu z netkané textilie. Ta slouží jako ochrana před vniknutím nečistot a vlhkosti do jádra matrace.

Ocelová konstrukce

Pohovka je na ocelové konstrukci a má zapuštěný lamelový rošt. Díky tomu je zaručena dlouholetá životnost, bez náročnějších servisních zásahů.

Komfortní přistýlka

Jednoduchým rozložením získáte během pár okamžiků praktickou přistýlku na lamelovém roštu.

ROZMĚRY

POHOVKA                                                    

POHOVKA

šířka x hloubka / výška 
SPANÍ

šířka x délka / výška 
Single 140 x 85 / 97 cm 200 x 80 / 42 cm
DOPLŇKY

NÁHRADNÍ POVLAKY A POTAHY

K pohovce si můžete pořídit kompletní sadu náhradních potahových látek, pro případ, že ty původní půjdou do čistírny a nebo chcete Single změnit a dát mu nový vzhled. Potahy je možné pořizovat i samostatně.

POVLAK OPĚRÁKU JAKO ÚLOŽNÝ PROSTOR PRO PEŘINU A POLŠTÁŘE

Bojujete s místem a chybí Vám u Singlu úložný prostor pro přikrývky. V tom případě připravíme speciální úpravu povlaku opěráku do, kterého Vám dodáme  peřinu s polštářem.

DOTAZY

Chcete se na něco zeptat? Napište nám. Rádi Vám odpovíme.
  • Zadejte prosím Váš email abychom Vám mohli odpovědět.
  • Zdejte prosím okres, město nebo psč místa kde žijete, abychom Vám mohli podat přesnější informace a doporučit nejbližšího prodejce.


KDE KOUPIT / PRODEJNÍ MÍSTA