Axa

Hledáte praktickou pohovku, která dopřeje dostatek místa na spaní dvěma lidem. Přičemž lůžka můžete od sebe oddělit a umístit kdekoliv po pokoji.

POPIS

Divan AXA je pohodlnou pohovkou a lůžkem v jednom, na pevném rámu se skrytou přistýlkou, která nabízí poležení vysoko nad zemí a je vždy tam, kde ji potřebujete.

Čistý design

Rozkládací pohovka je navržena tak, aby tvořila buď čistou dominantní část nebo decentní doplněk interiéru.

Snímatelné potahy

Hlavní povlak každé matrace spolu s polštáři je snímatelný. Což zaručuje snadnou údržbu, čištění a případnou inovaci vzhledu pohovky.

Kvalitní čalounické látky

Ve většině případů používáme polyester či látky s různými podíly přírodních materiálů. Zvolené materiály se vyznačují dobrou odolností proti oděru a stálo-barevností. Používané potahové látky si zachovají barvy a tvar po dlouhou dobu s ohledem na běžné užívání.

Možnost nesmáčivých, omyvatelných či nehořlavých úprav.

Kvalitní matrace

Na matrace je použita vysoko-objemová  studená pěna při výšce 12 cm s gramáží 40 kg/m3.

Matrace je uložena v ochranném obalu z netkané textilie. Ta slouží jako ochrana před vniknutím nečistot a vlhkosti do jádra matrace.

Ocelová konstrukce

 Pohovka je postavena na pevné ocelové kostře. Na bočnice a područky jsou použity kvalitní DTD desky. Navíc i u tohoto výrobku je použit lamelový rošt. Díky tomu je zaručena dlouholetá životnost, která nevyžaduje náročnější servisní úkony.

Komfortní přistýlka

Přistýlka u pohovky Ason AXA je umístěná vysoko nad zemí, díky tomu i lidé trpící alergiemi se pohodlně vyspí. 

Pohodlné sezení a spánek

AXA je pohovka vyráběná s vysokou mírou přizpůsobivosti k Vašim požadavkům. Nabízí nejen skvělé posezení, ale i kvalitní spánek.

ROZMĚRY

POHOVKA                                                    

POHOVKA

šířka x hloubka / výška 
SPANÍ

šířka x délka / výška 
Single 206 x 97 / 107 cm 200 x 90 / 47 cm
DOPLŇKY

NÁHRADNÍ POVLAKY A POTAHY

K pohovce si můžete pořídit kompletní sadu náhradních potahových látek, pro případ, že ty původní půjdou do čistírny a nebo chcete AXU změnit a dát jí nový vzhled. Potahy je možné pořizovat i samostatně.

POVLAK OPĚRÁKU JAKO ÚLOŽNÝ PROSTOR PRO PEŘINU A POLŠTÁŘE

Bojujete s místem a chybí Vám u AXY úložný prostor pro přikrývky. V tom případě připravíme speciální úpravu povlaku opěráku do, kterého Vám dodáme i peřinu s polštářem.

DOTAZY

Chcete se na něco zeptat? Napište nám. Rádi Vám odpovíme.
  • Zadejte prosím Váš email abychom Vám mohli odpovědět.
  • Zdejte prosím okres, město nebo psč místa kde žijete, abychom Vám mohli podat přesnější informace a doporučit nejbližšího prodejce.


KDE KOUPIT / PRODEJNÍ MÍSTA